حاميان کنفرانس
     

جستجو
     


ورود به سیستم
     
 ارسال مجدد ایمیل تایید؟
 فراموشی رمز ورود
 کاربر جدید ؟ ثبت نام

   

دبيرخانه هشتمين کنفرانس بين‌المللي انجمن رمز ايران با هدف ايجاد شرايط مناسب جهت حضور استادان، دانشجويان و کارشناسان حوزه امنيت اطلاعات و رمزنگاري در کنفرانس، تسهيلات اقامتي براي شرکت‌کنندگان در نظر گرفته است که در ادامه معرفي مي‌شوند.

1- اسکان در خوابگاه‌هاي دانشجويي دانشگاه فردوسي مشهد

دانشجويان شرکت‌کننده در کنفرانس مي‌توانند از خوابگاه‌هاي دانشجويي دانشگاه فردوسي مشهد در ايام برگزاري کنفرانس استفاده نمايند. در اين زمينه لطفاً به موارد زير توجه فرمائيد:

  • اسکان آقايان در خوابگاه فجر 5 و بانوان در خوابگاه پرديس 5 که در محوطه پرديس دانشگاه فردوسي مشهد مستقر است، مي‌باشد.
  • پذيرش از تاريخ 22 شهريور 1390 آغاز مي‌شود و حداکثر زمان تخليه اتاق‌ها با توجه به شروع سال تحصيلي جديد تا ساعت 20 روز 24 شهريور 1390 مي‌باشد.
  • هزينه اسکان به ازاي هر نفر در هر شب 80000 ريال مي‌باشد (فقط اسکان).
  • متقاضيان خوابگاه بايد هزينه اسکان را متناسب با مدت حضور در خوابگاه به شماره حساب کنفرانس واريز نمايند و اطلاعات فيش واريزي را از طريق بخش واريز و پيگيري وجه (منوي کاربري) ثبت نموده و در بخش توضيحات واريز وجه، مدت حضور و تعداد نفرات را وارد نمايند. براي راهنمايي بيشتر در مورد ثبت‌نام در وب‌گاه کنفرانس و شماره حساب واريز وجه اينجا را ببينيد.
  • همچنين متقاضيان بايد تقاضاي خود را از طريق رايانامه iscisc2011@um.ac.ir با ذکر مشخصات افراد و تعداد شب اقامت، ارسال نمايند. دبيرخانه کنفرانس پس از بررسي و در صورت وجود ظرفيت، تکميل ثبت‌نام را از طريق نامه الکترونيکي به اطلاع متقاضيان مي‌رساند.
  • بديهي است که رعايت مقررات دانشگاه فردوسي مشهد در مدت حضور در خوابگاه‌ها از جمله مقررات ورود و خروج الزامي است.

2- اسکان در هتل ميثاق (4 ستاره)

همچني شرکت‌کنندگان کنفرانس مي‌توانند از هتل 4 ستاره ميثاق نيز استفاده نمايند. بنا به مذاکره‌اي که با اين هتل انجام گرفته است، شرکت‌کنندگان هشتمين کنفرانس بين‌المللي انجمن رمز ايران مي‌توانند با شرايط زير از امکانات آن استفاده نمايند.

نوع اتاق

هزينه براي هر شب

امکانات جانبي

اتاق 2 نفره به همراه صبحانه

650000 ريال

سرويس به حرم مطهر، استخر (با 50 درصد تخفيف)، رستوران، چايخانه سنتي، امکانات ورزشي

اتاق 3 نفره به همراه صبحانه

800000 ريال

وب‌گاه اين هتل در نشاني www.hotelmisagh.com قابل دسترس است.

براي رزرو اتاق در اين هتل مي‌توانيد با آقاي پورمشرفي (مدير داخلي هتل ميثاق) با شماره‌هاي 7-5010641-0511 و 09153015631 و نمابر 5010649-0511 تماس بگيريد.


فهرست اصلي
     

Select Language
     

پیوندها
     

Home Page | About us | Contact us | Site Map 

  تعداد بازدید کنندگان : 828276
©2011 Ferdowsi University Of Mashhad.